1 p2 3 4 5

Ткаченко Андрій Михайлович

Голова правління Громадської організації «Об’єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ».Відповідальний за координацію роботи громадської організації і громадської юридичної приймальні, та за напрямок боротьби з корупцією в органах влади та управління.

Народився 30 грудня 1978 року в с. Березівка Могилів-Подільського району Вінницької області.

У 1983 році, разом із сім’єю, переїхав до міста Херсона. У 1995 році закінчив Херсонську гімназію гуманітарного профілю №6.

У 1998 році закінчив з відзнакою Херсонський факультет Запорізького юридичного інституту МВС України за спеціальністю правоохоронна діяльність та здобув кваліфікацію молодший спеціаліст-юрист.

У 2004 році закінчив Національний університет внутрішніх справ і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та здобув кваліфікацію юриста.

У 2005 році закінчив Херсонський державний аграрний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» та здобув кваліфікацію економіста з бухгалтерського обліку.

З 1995 по 2010 роки проходив службу в Органах внутрішніх справ України на посадах від оперуповноваженого до заступника начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Херсонській області, підполковник міліції у запасі. Неодноразово заохочувався керівництвом УМВС та МВС України.

З 2011 року – громадський діяч, член Громадської ради при Херсонському міському голові.

Зв'язатися зі мною можна за електроною адресою tkachenko@love-kherson.org