1 p2 3 4 5
Проект «Врятуй життя безпритульній тварині»

З проблемою безпритульних тварин щодня стикаються всі жителі нашого міста. Це безпритульні собаки на автомобільних стоянках, на дитячих майданчиках, у дворах і просто по місту. Їх кількість з кожним днем зростає і ніхто не займається вирішенням цієї проблеми.
Громадська організація «Об'єднання «МИ - ХЕРСОНЦІ» переймає досвід закордонних країн, в яких проблему безпритульних тварин вирішують виключно гуманним способом.

У серпні 2015 року, у рамках проекту «Врятуй життя безпритульній тварині», на території ТРЦ «Fabrika» встановлений пам’ятник-скарбничка безпритульній собаці. За допомогою небайдужих херсонців, було зібрано 14 285 грн. В свою чергу, ми організували стерилізацію і лікування 18 безпритульних тварин, на суму 10 500 грн. На решту суми ми придбали клітку-переноску для зручності транспортування тварин до клінік, ошийники та адресники.

У процесі переговорів з рядом ветеринарних клінік, ми домовилися про довгострокове співробітництво. У двох клініках, на зібрані кошти відкриті депозити, якими можуть скористатися херсонці, які бажають допомогти бездомним тваринам.