1 p2 3 4 5
Центр гуманітарної допомоги дітям

У зв'язку з тим, що відбувається в нашій країні, безліч сімей були змушені покинути свій будинок на сході України (АР Крим, Слов'янськ, Донецьк, Луганськ, Краматорськ, Горлівка та інші). Чимало таких сімей-переселенців тепер проживають і на території Херсонської області. Серед переселенців (біженців), є такі які встигли зібратися, приїхали з речами і документами, але також дуже багато людей, у яких немає практично нічого. В основному це жінки і діти, чоловіків дуже мало. Але тим не менш, завжди є потреби.

Навесні 2015 року відкрито «Центр Гуманітарної Допомоги Дітям», діяльність якого спрямовано на надання допомоги дітям, що потрапили до тяжких життєвих умов – дітям із сімей ВПО, дітям в зоні АТО, дитячим притулкам та дітям із малозабезпечених родин.

Завдяки роботі Центру гуманітарної допомоги дітям була надана допомога більш як 150 сім'ям, в яких проживає понад 260 дітей, були здійснені 4 масштабні відправки гуманітарної допомоги безпосередньо в зону АТО. Також, постійно відвідуються дитячі будинки, інтернат і «Центр соціально-психологічної реабілітації». За активну діяльність у цьому напрямку у березні 2016 року організація отримала нагороду, бурштинового янгола, у конкурсі «Благодійна Херсонщина – 2015» у номінації «Благодійник – неурядова організація».

Завдання Центру - надання гуманітарної допомоги соціально незахищеним групам дітей.