1 p2 3 4 5
Херсон-місто дружнє до тварин

ГО «Об’єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ» продовжує реалізацію проекту «Херсон-місто дружнє до тварин». Ми вже провели заняття в таких школах: Херсонська багатопрофільна гімназія № 20 імені Бориса Лавреньова, Херсонська загальноосвітня школа І ступеня № 25, Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45, Херсонська загальноосвітня школа №50 І-ІІІ ступенів Херсонської міської ради, Херсонська спеціалізована школа I- ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов.
Діти презентували свої проекти, власні вірші, плакати із соціальним закликом, були справжніми акторами. З радістю ділилися набутими знаннями, розповідали історії про тварин, демонстрували власних вихованців. За старання та творчий запал, діти отримували солодкі винагороди. Дуже рада чути, що у більшості дітей зареєстрована домашня тваринка. Так-так реєстрація собаки вже є необхідністю власника. Більш детально можна ознайомитись на сайті МИ-ХЕРСОНЦІ в розділі проекти «Правила утримання домашніх тварин у місті Херсоні» затверджено рішення міської ради від 20.02.2015 № 1717.
На цьому проект не завершується попереду у нас ще вісім заходів. З радістю чекаємо наступного уроку, який відбудеться 19 квітня 2017 р.