1 p2 3 4 5
Проект «Херсон-місто дружнє до тварин» триває.

Громадська організація «Об’єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ» провели другий етап проекту «Херсон-місто дружнє до тварин». 12 травня в гімназії № 3 ім. Заботіна пройшов спектакль «Прощавай звалище», постановка народного дитячого театрального гуртка «Арт-ідея», керівником якого є Антоніна Іванівна Грендаш. Юні актори професійно висвітили життя безпритульних тварин, занурили публіку у їх всесвіт. Це була гарна нагода для всіх учнів загальноосвітніх шкіл познайомитись з життям безпритульних собак та котів. Актори «Арт-ідеї» є ще досить юними, але це їм не завадило вправно проявити свої акторські здібності. Адміністрація гімназії створила святкову атмосферу для активістів проекту та глядачів. А директор гімназії Петров Олексій Валерійович навіть прочитав вірш Гафта.
«Велика вдячність народному дитячому театральному гуртку «Арт-ідея», його талановитим акторам та керівнику Антоніні Іванівні Грендаш»,- дякує керівник Об’єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ» Андрій Ткаченко.
«Цей проект не мав би право на життя, якщо б не підтримка Управління освіти Херсонської міської ради. Висловлюємо подяку начальнику управління Ніконову Юрію Миколайовичу, а також Герасимовій Оксані Петрівні за підтримку в реалізації проекту «Херсон-місто дружнє до тварини».
«Це не єдиний раз, коли народний дитячий театральний гурток «Арт-ідея» допоміг нам в реалізації проекту «Херсон-місто дружнє до тварин». Трохи раніше був відзнятий відео ролик «Смаколики для тварин», на території Херсонського зоокутка. Тому ми не втомимося дякувати всім учасникам проекту за підтримку та ініціативність.»- коментує координатор проекту Жукова Марина
Але на цьому ще не все, 28 травня о 12-їй годині, в рамках ХерON ФЕСТ, на набережній Ушакова, пройде заключний етап проекту «Херсон-місто дружнє до тварин» - виставка безпородних собак «Кубок Барбоса. Херсон». Об’єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ» запрошує для участі всіх охочих господарів зі своїми безпородними собаками. Давайте продемонструємо, що для дружби не важлива порода.
Реєстрація для участі у виставці за посиланням. https://docs.google.com/forms/d/1hSV05kKu904HcAN9lR-aAf0ezRaawRkhuPtfKMY...