1 p2 3 4 5
Постійнодіючий проект "Безпечне дитинство"

Місто Херсон завжди був та залишається мирним містом. Однак сьогодні Херсонщина знаходиться поряд із зоною військового конфлікту. Низка трагічних подій із застосуванням вибухових пристроїв у Харкові та Одесі змусила замислитися над питаннями безпеки наших громадян. «Об’єднання МИ-ХЕРСОНЦІ» під керівництвом Андрія Ткаченка вирішила не чекати, коли вдарить грім, а скористатися іншим принципом: «Поінформований – означає озброєний».

В березні 2015 року, стартував проект «Безпечне дитинство». Протягом навчального року, а так само в літніх таборах при школах, активісти об'єднання активно відвідують школярів, проводять інформаційні уроки, розповідають і показують на різних прикладах як поводитися в надзвичайних, небезпечних ситуаціях і як уникнути несприятливих наслідків, неодноразово запрошували фахівців різних сфер. Керівник проекту Наталія Марчук, в минулому начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей, розробила закладки-пам'ятки про правила поведінки в надзвичайних ситуаціях. А також для кращого сприйняття матеріалу, переглядаються різноманітні відео.

В рамках цього проекту активісти «Об’єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ» проводять із школярами години патріотичного виховання та безпеки. Зустрічі проходять із залученням ветеранів-афганців, спеціалістів-вибухотехніків УМВС, дактелоскопістів, представників ГУНП України у Херсонській області, які в доступній та цікавій для дітей формі розповідають про заходи безпеки та поводження із вибухонебезпечними предметами як промислового виробництва, так і замаскованих під звичайні побутові предмети.

Проект «Безпечне дитинство» - це комплекс лекцій, які охоплюють актуальні юридичні та соціальні питання для дітей.